Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Ing. Martin Charvát, primátor města Pardubic

starosta pce charvatVážení a milí příznivci bílého sportu, vážení návštěvníci Pardubic, 

vítám vás ve městě, ke kterému sport neodmyslitelně patří. Co se sportovních odvětví týká, v myslích široké veřejnosti k našemu městu patří hokej, dostihy, plochá dráha a basketbal. Na tenis se trochu a především neoprávněně zapomíná.

Vždyť podle dostupných pramenů se tu první tenisový turnaj konal již v roce 1896 díky. Prý to byla nejen sportovní, ale i společenská událost roku. Historické fotografie, kdy dámy hrají tenis v dlouhých šatech, vyvolávají lehký úsměv. Dnes je v podstatě vše jiné, než před sto dvaceti lety. Jen láska ke sportu, respektive k tenisu zůstává. A možná je v dnešní hektické době ještě intenzivnější. Každá soutěž existuje jenom díky snaze konkrétních lidí udělat něco pro druhé. Proto patří organizátorům turnaje Rieter Open Pardubice poděkování a uznání.

Přál bych vám všem, kteří jste do Pardubic přijeli, abyste našli čas a poznali, že naše město nejsou jen tenisové kurty, ale že je místem, které nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek plný sportu, relaxaci i zábavu.

Vážení a milí, přeji vám hru i umístění podle představ. Ať máte dobrá podání, kvalitní výměny a úspěšné smečování. Jednoduše ať se my, diváci, máme na co koukat. Ať se vám v Pardubicích daří a líbí.

Upřímně
Ing. Martin Charvát
Primátor statutárního města Pardubic

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.