Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Petr Hájek, starosta města Ústí nad Orlicí

Oficiálni Hajek

Vážení sportovní přátelé,

srdečně Vás vítám v Ústí nad Orlicí na tenisovém turnaji Rieter Open 2018! Turnaj kategorie ITF Futures je zárukou vysoké sportovní úrovně a výkonosti, proto lze Rieter Open považovat za jednu z nejvýznamnější sportovních událostí našeho města.

Díky hráčskému obsazení, organizačnímu zajištění a doprovodnému programu je Rieter Open dlouhodobě vnímám pozitivně jak mezi hráči, tak i mezi obchodními partnery turnaje. Na této skutečnosti se podílí zejména pořádající agentura Vaněk Agency, která spolupracuje s ústeckým tenisovým klubem, dále pak město Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj a pochopitelně v první řadě společnost Rieter CZ, která je titulárním sponzorem turnaje. Spolupráce uvedených partnerů je dlouhodobá a stabilní a je také zárukou bezproblémového průběhu.

Vážení návštěvníci, jsem přesvědčen, že stejně jako v letech minulých, i letos uvidíme v Ústí nad Orlicí kvalitní tenis. Letošnímu ročníku přeji vydařené počasí, důstojnou diváckou kulisu a načasovanou formu všech sportovců. Na viděnou v tenisovém areálu!

Petr Hájek

starosta města Ústí nad Orlicí

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.