Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

JUDr. Martin Netolický, Ph.D. hejtman Pardubického kraje

hejtman-netolicky

Vážení příznivci bílého sportu,

jsem moc rád, že vás mohu v takovém hojném počtu přivítat po roce v Pardubickém kraji u příležitosti konání tenisového turnaje Rieter Open 2018.

Tato událost se řadí na přední pozice významných sportovních akcí v našem kraji a svým věhlasem jeho hranice přesahuje. Není samozřejmostí, aby se na turnajích a závodech běžně soutěžilo o body do světových žebříčků, jako je tomu v Pardubicích a Ústí nad Orlicí.

Rád bych popřál všem hráčům mnoho podařených úderů a pevné zdraví. Radost z vítězství a poučení z porážky. Divákům pak napínavé výměny a špičkové sportovní výkony, kterým je radost tleskat.

Touto cestou bych také rád poděkoval všem organizátorům, kteří připravili tuto významnou sportovní akci. Mám na mysli nejen sponzory a vrcholné činitele tenisové svazu. Svůj velký podíl na úspěchu celého podniku mají i rozhodčí, trenéři nebo podavači míčků.

Závěr mi dovolte se podělit o jedno neskromné přání, které není nesplnitelné. Rád bych si z médií poslechl tento sportovní komentář: „Na kurt nyní nastupuje světová jednička, která na sebe poprvé upoutala pozornost na turnaji Rieter Open…“

Martin Netolický hejtman Pardubického kraje

 

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.