Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Trojka jede domů

Nasazená trojka je z kola ven. Ruský tenista Pavel Kotov si vylámal zuby na zkušeném Janu Mertlovi, který vyhrál 7:6, 6:3. Mertlovi utekl začátek zápasu, kdy prohrával 0:3 a 1:4, přesto se dokázal v prvním setu vzpamatovat a v tie-breaku soupeře udolal. Ruský tenista na kurtu začal více diskutovat a na jeho výkonu to bylo znát. Přesto ještě dokázal druhý set zdramatizovat z 0:5 na 3:5, ale zkušený Mertl si závěr utkání pohlídal.

Mertl: V prvním setu jsem do toho vstoupil vlažně, stejně jako minulý zápas. Pak se mi ale chytil servis o který jsem se opíral a dokázal set v tie-breaku získat. Věděl jsem, že soupeř je malinko psychicky labilní, takže jsem do něj šel, snažil se ho držet ve výměnách . On se pak trochu sesypal. Za stavu 5:0 jsem měl matchbol a dal zbytečně dvojchybu. Malinko mě to rozhodilo. On už neměl co ztratit, hrál na riziko a snížil na 5:3, naštěstí jsem to už dopodával. Únavu jsem cítil větší v Pardubicích, kde jsem kvůli dešti hrál 5 utkání během 2 dnů.

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.