Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Kopřiva nepříznivou bilanci nezlomil, vyhrál Poljak

Pikantní finále obstaral duel dvou tréninkových partnerů, spoluhráčů ze čtyřhry Víta Kopřivy a Davida Poljaka. Kopřiva má dlouhodobě nepříznivou bilanci ze vzájemných zápasů a letošní finále v Ústí to jen potvrdilo. Poljak vyhrál po setech 6:4, 6:4. Do utkání oba vstoupili s mírnou nervozitou, lépe si s ní poradil David Poljak, který dokázal v prvním setu za stavu 4:4 získat brejk a čistou hrou při svém servisu první set dopodával. Ve druhém setu se Poljak dostal do vedení 4:1, získal dva brejky a měl servis na odskočení na 5:1, Kopřiva však nehodlal vývoj zápasu vzdát a snížil na 3:4 a 4:5, Poljak však na servisu udržel nervy a utkání dovedl do zdárného konce.

Poljak: Mrzí mě, že jsem zrovna ve finále musel hrát s Víťou, jsme dobří kamarádi. Bilanci mám lepší, ale na to jsem nemyslel. Mohl jsem se spolehnout na svůj servis a krom výpadku ve druhém setu, kdy jsem to svými chybami zbytečně zdramatizoval, jsem měl utkání pod kontrolou. Na začátku turnaje jsme s Víťou hned skončili ve čtyřhře, tak jsem si říkal, že tady moc dlouho nezůstanu. Nakonec se to vyvrbilo dobře a já získal první titul na antuce vůbec. Teď se rychle sbalím a přesouvám se na další turnaj do Brna.

Kopřiva: S Davidem se moc dobře známe, v podstatě víme, co ten druhý na kurtu udělá. Před zápasem jsem ani nevymýšlel nějakou zvláštní taktiku, chtěl jsem hrát to svoje. Ale svázala mě trochu nervozita a v prvním setu to nebyl z obou stran moc pěkný tenis. V důležitých okamžicích se štěstí přiklonilo na Davidovu stranu, je to škoda, každým rokem se tu zlepšuju, třeba za rok už vyhraju. Po prohraném finále převládá trochu zklamání, ale celkově to musím hodnotit kladně. Snad mi to do dalších zápasů pomůže a třeba tyto zkušenosti dokážu příště ve finále lépe využít.

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.