Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Jan Lustyk, generální ředitel Rieter CZ

lustyk

Vážení příznivci tenisu.

Dovolte mi, abych vás jménem generálního partnera přivítal na dvou mezinárodních tenisových turnajích Rieter Open 2017, které se budou hrát v Ústí nad Orlicí a v Pardubicích.

Společnost Rieter CZ, jejíž firemní hodnoty jsme vtiskli do slov „Vnímáme – Vytváříme – Investujeme“, je i v letošním roce generálním partnerem této významné sportovní události. Podporujeme řadu akcí v sociální a kulturní oblasti, například Orlickoústeckou nemocnici a mezinárodní Kociánovu houslovou soutěž.

Sportovní fanoušci vědí, že v oblasti sportu jsme vsadili na tenis a po dvě desetiletí významným způsobem podporovali  Rieter Cup, který se hrál v Ústí nad Orlicí jako mistrovství České republiky mužů a žen.

V minulých dvou letech jsme podpořili nový projekt, dva mezinárodní turnaje mužů kategorie Futures, na nichž se bojovalo o body do světového žebříčku ATP. Díky této skutečnosti měly oba turnaje Rieter Open vysokou sportovní, ale také organizační a společenskou úroveň.

Rád připomínám, že tenisové turnaje Rieter Cup a nyní Rieter Open vždy byly a jsou významnou sportovní, ale také společenskou událostí. Na akcích doprovodného programu často vznikají nová přátelství a třeba i obchodní partnerství.

Tenisovým turnajům Rieter Open 2017 přeji hladký průběh a příznivé počasí.

Ing. Jan Lustyk
generální ředitel Rieter CZ

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.