Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Ve čtvrtfinále uvidíme tři Čechy

Středeční program, kdy se již hrálo o postup do čtvrtfinále, přinesl opět nejen průtrže mračen, ale také spoustu zajímavých zápasů a zároveň také překvapivých výsledků. O jednoznačně největší z nich se postaral kvalifikant Petr Nouza, který vyřadil nasazenou jedničku Petra Michneva ve třech setech 6:3 0:6 6:2.
O další překvapení, i když možná jen papírově, se postaral největší talent slovenského tenisu Alex Molcan, který vyřadil loňského finalistu Petera Torebka po setech 7:6 6:3. Vypadl také třetí nasazený Marek Jaloviec, který nepodal přesvědčivý výkon a poměrně hladce nestačil na Fabiena Reboula z Francie. Derby dvou nejlepších Čechů do dvaceti let po boji ovládl mírný favorit Vít Kopřiva, který zdolal Matěje Vocela po setech 6:7 6:4 6:1. Roli favoritů naopak zvládli Jan Mertl, Dennis Novak a Sanjar Fayziev. Ve čtyřhře se zatím nejlépe jeví chorvatská dvojčata a nasazené jedničky Ivan a Matej Sabanovové, kteří prošli naprosto hladce do semifinále.
Čtvrteční program na dvorcích LTC Pardubice začne brzo ráno VIP turnajem partnerů. V 10:30 poté již propuknou čtvrtfinálové boje. Jako první se na centrálním dvorci představí v utkání generací velezkušený Jan Mertl proti velkému talentu slovenského tenisu Alexu Molcanovi. Na vedlejším dvorci bude současně bojovat kvalifikant Petr Nouza proti Vítovi Kopřivovi. Následovat na centrálním dvorci bude opět atraktivní utkání mezi druhým nasazeným Sanjarem Fayzievem a pátým nasazeným Dennisem Novakem. Program dvouher ukončí Fabien Reboul a Patrik Nemov. Vskutku nabitý čtvrteční program zakončí společenský večer na zámku pro partnery akce a zároveň pro hráče, kteří stále bojují o titul z Pardubic. 

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.