Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

V pátek je v Pardubicích semifinále dvouher a finále čtyřhry

Čtvrteční den na dvorcích LTC Pardubice proběhly čtvrtfinálové zápasy dvouher, semifinále čtyřher a turnaj VIP dvojic. Program byl odstartován utkáním Jana Mertla a slovenského mladíka Alexe Molcana. V tomto utkání po výborném výkonu naprosto hladce a zaslouženně postoupil po setech 6:1 6:2 slovenský mladík, kterému experti předpovídají velkou budoucnost.
V souběžně hraném utkání dvou českých mladíků byl úspěšnější Vít Kopřiva, který přehrál Petra Nouzu ve třech setech 6:3 6:7 6:1. Petr Nouza sice odvracel ve druhém setu mečboly, ale ani to ho k vítězství nedovedlo. Poté jsme viděli na centrálním dvorci velký boj v podání druhého nasazeného Uzbeka Sanjara Fayzieva a pátého nasazeného Rakušana Dennise Novaka. V koncovce třetího setu se štestí přiklonilo na stranu Novaka, který zvítězil 6:2 4:6 6:4. V poseldním utkání dvouhry přehrál Francouz Fabien Reboul slovenského mladíka Patrika Nemu 7:5 6:4. V semifinále čtyřhry sehráli velmi pěkný zápas Ivan a Matej Sabanovi proti Petru Michnevovi a Dominiku Kellovskému. Sabanové byli úspěšnější po setech 4:6 7:5 10:6. V závěrečném utkání dne přehráli Jaroslav Pospíšil a Vít Kopřiva naprosto hladce Ondřeje Krsteva a Filipa Dudu 6:2 6:0.
 
Souběžně s programen hlavního turnaje probíhal i VIP turnaj čtyřher, ve kterém se představilo 15 dvojic. Vítězem turnaje se stala dvojice Roman Drášil a Jan Flaška, kteří ve finále přehráli Lukáše Lustyka a Petra Šafáře 6:2. Na třetím místě se umístila dvojice Miroslav Mareš a Jiří Krejčí. V soutěži útěchy jednoznačně kralovala dvojice Jiří Topolský a Radomil Blažek. 
 
V dnešním programu uvidíme od jedenácti hodin československé derby mladíků Víta Kopřivy a Alexe Molcana. Hned po nich se představí Dennis Novak a Fabien Reboul. Program dne ukončí finále čtyřhry mezi Jaroslavem Pospíšilem, Vítem Kopřivou a bratry Sabanovými.
 

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.