Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Loňský finalista Torebko jde v Pardubicích dál

Včera byl na dvorcích LTC Pardubice rozehrán další ročník Rieter Open Pardubice. Hned na úvod jsme byli svědky velmi zajímavých zápasů, kdy se na centrálním dvorci nejprve představila stálice české tenisové špičky Jan Mertl, který zdolal lehce ve dvou setech slovenského kvalifikanta Tomáše Lišku. Tahákem dne bylo utkání loňského finalisty Petera Torebka proti finalistovi wimbledonské juniorky Marcinu Gawronovi z Polska, které skončilo vítězstvím Torebka 7:6 6:2. Domácí Daniel Rabas po bojovném výkonu nestačil na kvalifikanta Vitaliy Sachka z Ukrajiny, kterému podlehl ve třech setech. V dalším programu dne, vítěz z minulého týdne ve Francouzském Montauban Fabien Reboul porazil Dominika Kellovského a v souboji českých nadějí Petr Nouza zdolal Lukáše Vejvaru.

Dnes se můžeme těšit na vskutku zajímavý program, kdy se představí v deset hodin na centrálním dvorci uzbecký daviscupový reprezentant Sanjar Fayziev s českou nadějí Robinem Staňkem. V dalším zápase se utkají český daviscupový vítěž Ivo Minář proti černému koni turnaje Dennisi Novakovi z Rakouska. V akci dnes uvidíme i další zajímavé hráče jako Marka Jaloviece, Petra Michneva, Michala Konečného, Davida Škocha a mnoho dalších.

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.