Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Finále jednička Jaloviec - kvalifikant Mridha

Ve finále se utká nasazená jednička Marek Jaloviec s úspěšným kvalifikantem Jonathanem Mridhou ze Švédska. V sobotu začínáme na kurtu číslo jedna v 11 hodin. Ten si v semifinále překvapivě poradil s turnajovou pětkou Vítem Kopřivou 1:6, 6:2, 6:3. Mhidra nevstoupil do utkání dobře, hned v prvním gamu přišel o svůj servis a v prvním setu visel ve vzduchu nepopulární kanár.

Ve druhém setu však nastartoval obrat v utkání a i díky lepšímu servisu zaslouženě zvítězil. Není bez zajímavosti, že před utkáním mu odjel tréninkový partner zpátky do Švédska a Mridhovi nezbylo než se jít rozehrát s pracovníkem naší technické čety.

Marek Jaloviec - Dennis Novak (Rak.) 6:1, 6:4
Jaloviec: "Čekal jsem to těžší, soupeř asi neměl svůj den, byl nervózní, v jednom gamu nakupil asi 3 dvojchyby. První sada byla rychlá, měl jsem trochu obavy, že ve druhém setu se Novak zvedne, ale podařilo se mi rychle odskočit. Za stavu 3:1 a 40:15 jsem si to zbytečně zkomplikoval, což mě zdravě naštvalo. Dneska rozhodla asi hlava, Novak mi přišel dnes opravdu mimo. Soupeře do finále neřeším, s Kopřivou se známe, Mridhu neznám, ale hraje tu velmi dobře."


Jonathan Mridha (Švé) - Vít Kopřiva 1:6, 6:2, 6:3
Mridha: "První set to nebylo ono, přesto si myslím, že jsem nehrál tak špatně, v rozhodujících okamžicích jsem prostě některé míče nehrál. Ve druhém setu jsem zpřesnil hru, zůstal trpělivý a i díky zlepšenému servisu soupeře dokázal zatlačit. Podařilo se mi ho brejknout a pak si už jen držet servis. Ve třetím setu jsem šel opět rychle do vedení a zápas dovedl do vítězného konce. Můj trenér mi říkal, ať raději jedu hrát turnaj u nás ve Švédsku, kde bych se musel probít těžkou kvalifikací, ale já se rozhodl pro turnaj v Čechách a dobře jsem udělal, nakonec to bylo správné rozhodnutí. Teď jsem po zápase unavený, ale bylo to první utkání na tři sety, celkem už to byl asi 6. zápas v turnaji, ale do zítra budu v pohodě."

Kopřiva: "Do utkání jsem vstoupil jako včera, chtěl jsem soupeře od začátku tlačit, což se mi povedlo. Bohužel ve druhém setu jsem začal více kazit, soupeř se trochu zvedl a už jsem nedokázal tak dobře švihat. Navíc jsem se nemohl opřít ani o svůj servis, což bylo asi rozhodující, přestože jsem měl možnosti na brejk a některé využil, tak jsem to pak nebyl schopný potvrdit na podání. S vystoupením na turnaji jsem spokojený."

 

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.