Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Déšť potrápil organizátory

I přesto, že nás již tradičně velmi potrápilo počasí, dokázali jsme silou vůle všech zúčastněných, až na jednu čtyřhru, dohrát celý plánovaný prograrm. Byli jsme svědky vskutku spousty zajímavých zápasů, když ozdobou dne bylo utkání Ivo Mináře s Dennisem Novakem z Rakouska.
V zápase plném zajímavých výměn uspěl Novak po setech 6:2 6:4. V dalším pěkném utkání zvítězil druhý nasazený Uzbek Sanjar Fayziev nad českou nadějí Robinem Staňkem 6:4 7:5. Na postup do druhého kola se velmi nadřel první nasazený Petr Michnev, který až po boji zdolal Marka Gengela 4:6 7:5 6:1. Překvapením dne bylo vyřazení nasazené pětky Michala Konečného chorvatským kvalifikantem Matejem Sabanovem. Velmi dobrým výkonem a zároveň postupem se prezentovali mladí Češi Matěj Vocel, Vít Kopřiva a Marek Jaloviec. 
 
Nejzajímavější zápasy dne nás dnes čekají na centrálním dvorci na němž se od deseti hodin postupně představí Petr Michnev proti Petru Nouzovi, poté nás čeká derby nastupující české generace v podání Matěje Vocela a Vít Kopřivy. Závěrečným utkáním dvouhry na centrálním dvorci bude souboj Marka Jaloviece s Francouzem Fabienem Reboulem. Na ostatních dvorcích se představí například Sanjar Fayziev, Peter Torebko, Jan Mertl a Dennis Novak, kteří by měli potvrdit roli favoritů proti svým soupeřům. Mnoho zajímavých soubojů bude k vidění i v soutěži čtyřher, představí se i domácí Daniel Rabas společně s Ivo Minářem. 
 

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.