Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Novinky

Rieter Open Pardubice vyhrál Dennis Novak

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 883 krát

Vítězem letošního ročníku Rieter Open Pardubice se stal rakouský reprezentant Dennis Novak. Ve finále zdolal Alexe Molčána po setech 7:6 (2), 6:3. Kvůli nepřízni počasí muselo být finálové utkání přesunuto do haly, ale i tak si diváci přišli na své. Zaplněná hala na dvorcích LTC Pardubice sledovala vskutku krásné utkání plné razantních výměn. Oba hráči se velmi rychle adaptovali na jiné podmínky a předvedli vynikající výkon.

Číst dál...

Finále Molčan vs Novak

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 887 krát
Včerejším programem jsme se dostali již k poslednímu dnešnímu utkání, kterým je finále dvouhry, ve kterém se představí od 13 hodin nenasazený Slovák Alex Molčan a turnajová pětka Dennis Novak z Rakouska.
Číst dál...

V pátek je v Pardubicích semifinále dvouher a finále čtyřhry

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 803 krát
Čtvrteční den na dvorcích LTC Pardubice proběhly čtvrtfinálové zápasy dvouher, semifinále čtyřher a turnaj VIP dvojic. Program byl odstartován utkáním Jana Mertla a slovenského mladíka Alexe Molcana. V tomto utkání po výborném výkonu naprosto hladce a zaslouženně postoupil po setech 6:1 6:2 slovenský mladík, kterému experti předpovídají velkou budoucnost.
Číst dál...

Ve čtvrtfinále uvidíme tři Čechy

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 732 krát
Středeční program, kdy se již hrálo o postup do čtvrtfinále, přinesl opět nejen průtrže mračen, ale také spoustu zajímavých zápasů a zároveň také překvapivých výsledků. O jednoznačně největší z nich se postaral kvalifikant Petr Nouza, který vyřadil nasazenou jedničku Petra Michneva ve třech setech 6:3 0:6 6:2.
Číst dál...

Déšť potrápil organizátory

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 802 krát
I přesto, že nás již tradičně velmi potrápilo počasí, dokázali jsme silou vůle všech zúčastněných, až na jednu čtyřhru, dohrát celý plánovaný prograrm. Byli jsme svědky vskutku spousty zajímavých zápasů, když ozdobou dne bylo utkání Ivo Mináře s Dennisem Novakem z Rakouska.
Číst dál...

Loňský finalista Torebko jde v Pardubicích dál

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 721 krát

Včera byl na dvorcích LTC Pardubice rozehrán další ročník Rieter Open Pardubice. Hned na úvod jsme byli svědky velmi zajímavých zápasů, kdy se na centrálním dvorci nejprve představila stálice české tenisové špičky Jan Mertl, který zdolal lehce ve dvou setech slovenského kvalifikanta Tomáše Lišku. Tahákem dne bylo utkání loňského finalisty Petera Torebka proti finalistovi wimbledonské juniorky Marcinu Gawronovi z Polska, které skončilo vítězstvím Torebka 7:6 6:2. Domácí Daniel Rabas po bojovném výkonu nestačil na kvalifikanta Vitaliy Sachka z Ukrajiny, kterému podlehl ve třech setech. V dalším programu dne, vítěz z minulého týdne ve Francouzském Montauban Fabien Reboul porazil Dominika Kellovského a v souboji českých nadějí Petr Nouza zdolal Lukáše Vejvaru.

Dnes se můžeme těšit na vskutku zajímavý program, kdy se představí v deset hodin na centrálním dvorci uzbecký daviscupový reprezentant Sanjar Fayziev s českou nadějí Robinem Staňkem. V dalším zápase se utkají český daviscupový vítěž Ivo Minář proti černému koni turnaje Dennisi Novakovi z Rakouska. V akci dnes uvidíme i další zajímavé hráče jako Marka Jaloviece, Petra Michneva, Michala Konečného, Davida Škocha a mnoho dalších.
Číst dál...

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.