Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Novinky

Poděkování partnerům

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 375 krát

AGENTURA VANĚK AGENCY, pořadatel mezinárodního tenisového turnaje mužů Rieter Open 2018, děkuje za podporu a spolupráci následujícím partnerům:

Číst dál...

Kopřiva nepříznivou bilanci nezlomil, vyhrál Poljak

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 389 krát

Pikantní finále obstaral duel dvou tréninkových partnerů, spoluhráčů ze čtyřhry Víta Kopřivy a Davida Poljaka. Kopřiva má dlouhodobě nepříznivou bilanci ze vzájemných zápasů a letošní finále v Ústí to jen potvrdilo. Poljak vyhrál po setech 6:4, 6:4. Do utkání oba vstoupili s mírnou nervozitou, lépe si s ní poradil David Poljak, který dokázal v prvním setu za stavu 4:4 získat brejk a čistou hrou při svém servisu první set dopodával. Ve druhém setu se Poljak dostal do vedení 4:1, získal dva brejky a měl servis na odskočení na 5:1, Kopřiva však nehodlal vývoj zápasu vzdát a snížil na 3:4 a 4:5, Poljak však na servisu udržel nervy a utkání dovedl do zdárného konce.

Číst dál...

Rikl si spravil chuť ve čtyřhře

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 305 krát

Nejprve musel Patrik Rikl zkousnout porážku v semifinále dvouhry, kde nestačil na Víta Kopřivu. O necelou hodinu a půl déle nastoupil na kurt znovu spolu s Filipem Poláškem, když se ve finále čtyřhry utkali s mladým párem Antonín Bolardt, Tomáš Machač. K vidění byl vyrovnaný zápas, který rozhodl zkušenější československý pár v obou setech až v tie-breaku (7:6, 7:6).

Číst dál...

Zemřel hlasatel Jiří Hetfleiš

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 662 krát

15. března 1928 - 5. července 2018

Jiří Hetfleiš se narodil se 15. března 1928 v Ústí nad Orlicí a celý svůj život zasvětil sportu, hlavně atletice, kde od roku 1946 pracoval v různých funkcích.

Číst dál...

Sobotní finále

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 469 krát

Sobotní finále začne na kurtu číslo 1 v 10:30. Přeruší nepříznivou bilanci Vít Kopřiva nebo se bude radovat z prvního titulu na antuce David Poljak?

Číst dál...

Jednička do finále nepostoupila

 • Zveřejněno v Novinky
 • Číst: 542 krát

Překvapivou podobu má letošní finále dvouhry mužů na turnaji Rieter Open. Do finále postoupil David Poljak (č. 6), který si poradil ve dvou setech s nasazenou jedničkou Markem Jaloviecem 6:4, 6:4. Na to, že antuka není jeho oblíbený povrch, dostal se na našem turnaji až do finále, dle jeho slov do vůbec prvního svého finále na antuce. Druhým finalistou je Vít Kopřiva, který porazil ve třech setech Patrika Rikla 6:4, 4:6, 6:3. Ten si alespoň spravil chuť ve čtyřhře, ve které spolu s Filipem Poláškem porazili Antonína Bolardta a Tomáše Machače.

Číst dál...

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.