Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Václav Šafránek po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Václav Šafránek po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Roman Jebavý - Václav Šafránek 6:7(6), 5:7

Roman Jebavý po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Roman Jebavý po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Roman Jebavý - Václav Šafránek 6:7(6), 5:7

Ivo Minář po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Ivo Minář po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Ivo Minář - Alberto Cammarata 7:6 (5), 4:6, 7:5

Michal Franěk po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Michal Franěk po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 Finále kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Michal Franěk - Andreh Glváč 6:4, 3:6, 6:2

Petr Hájek po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Petr Hájek po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 Finále kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Petr Hájek - František Polánka 5:7, 6:3, 6:0

Jakub Schiel po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jakub Schiel po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 Finále kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Vitalij Sačko - Jakub Schiel 6:1, 6:3

Vitalij Sačko po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vitalij Sačko po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 Finále kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Vitalij Sačko - Jakub Schiel 6:1, 6:3

Yvo Panák po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Yvo Panák po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 Finále kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Eros Siringo - Yvo Panák 4:6, 6:7(4)

Dominik Starý po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Dominik Starý po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 Finále kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Dominik Starý - Mikalaj Haljak 1:6, 2:6

Pavel Nejedlý po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Pavel Nejedlý po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 Finále kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Pavel Nejedlý - Marko Jovanovic 0:2 skreč

Tomáš Musil po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Tomáš Musil po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Tomáš Musil - Eros Siringo 6:7 (5) a 5:7

Daniel Trčka po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Daniel Trčka po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Daniel Trčka - Marko Jovanovič 5:7, 2:6

František Polánka po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
František Polánka po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: František Polánka - Patrik Obal 6:4, 6:4

Michal Franěk po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Michal Franěk po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Michal Franěk - Marek Lukačovič 6:2, 6:0

Petr Hájek po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Petr Hájek po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Petr Hájek - Antonín Bolardt 6:3, 6:4

Lukáš Vejvara po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Lukáš Vejvara po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Lukáš Vejvara - Mikalaj Haliak 4:6, 1:6

Jakub Novák po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jakub Novák po prohře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Jakub Novák - Bartoš Wojnar 2:6, 2:6

Yvo Panák po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Yvo Panák po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Yvo Panák - Adam Bronka 6:1, 6:0

Dominik Starý po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Dominik Starý po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

3.7. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Dominik Starý - Daniil Čerebko 1:6, 6:4, 7:5

Facebook

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.