Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Matej Maruščák po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Matej Maruščák po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

7.7. 2016 čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Matej Maruščák - Václav Šafránek 1:6, 6.3, 1:6

Filip Doležel a Václav Šafránek po semifinále deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.
Filip Doležel a Václav Šafránek po semifinále deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 semifinále deblu turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Filip Doležel, Václav Šafránek - Roman Jebavý, Libor Salaba 6:2, 6:4

Dominik Kellovský po výhře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Dominik Kellovský po výhře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

7.7. 2016 čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Dominik Kellovský - Eros Siringo 4:6, 7:5, 6:2

Vít Kopřiva po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vít Kopřiva po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

7.7. 2016 čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vít Kopřiva - Pawel Cias 4:6, 3:6

Matěj Vocel po prohře v druhém kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Matěj Vocel po prohře v druhém kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

6.7. 2016 2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Matěj Vocel - Pawel Cias 4:6, 4:6

Libor Salaba a Roman Jebavý po čtvrtfinále deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.
Libor Salaba a Roman Jebavý po čtvrtfinále deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 čtvrtfinále deblu turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Matěj Vocel, David Poljak - Roman Jebavý, Libor Salaba 4:6, 2:6

Vitalij Sačko a Ondřej Krstev po prvním kole deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vitalij Sačko a Ondřej Krstev po prvním kole deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 1. kolo deblu turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Vitalij Sačko, Ondřej Krstev - Julian Onken, Leon Schutt 6:4, 6:1

Matěj Vocel po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Matěj Vocel po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Matěj Vocel - Mikalaj Haliak 6:1, 6:0

Yvo Panák po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Yvo Panák po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Yvo Panák - Vít Kopřiva 3:6, 6:4, 4:6

Dominik Kellovský po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Dominik Kellovský po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Dominik Kellovský - Jerome Inzerillo 6:4, 6:3

Vít Kopřiva po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vít Kopřiva po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Yvo Panák - Vít Kopřiva 3:6, 6:4, 4:6

Ondřej Krstev po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Ondřej Krstev po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Ondřej Krstev - Vitalij Sačko 6:3, 1:6, 2:6

David Poljak po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
David Poljak po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Eros Siringo - David Poljak 7:6 (3), 6:4

Vitalij Sačko po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vitalij Sačko po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Ondřej Krstev - Vitalij Sačko 6:3, 1:6, 2:6

Samuel Hodor po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Samuel Hodor po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Samuel Hodor - Robin Staněk 6:4, 6:2

Petr Hájek po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Petr Hájek po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Petr Hájek - Uladzimir Ignatik 2:6, 2:6

Uladzimir Ignatik po výhře v prvním kole turnaje Futures v Ústí n. O.
Uladzimir Ignatik po výhře v prvním kole turnaje Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Petr Hájek - Uladzimir Ignatik 2:6, 2:6

Pavel Nejedlý po prohře v prvním kole turnaje Futures v Ústí n. O.
Pavel Nejedlý po prohře v prvním kole turnaje Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Pavel Nejedlý - Francois Arthur Vibert 2:6, 2:6

Filip Duda po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Filip Duda po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Filip Duda - Pawel Cias 5:7, 2:6

Daniel Rabas po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Daniel Rabas po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

5.7. 2016 1. kolo turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: David Pichler - Daniel Rabas 6:0, 6:3

David Mrázek po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
David Mrázek po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 1. kolo singlu turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: David Mrázek - Julian Onken 3:6, 3:6

Dominik Kellovský po prvním kole deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.
Dominik Kellovský po prvním kole deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 1. kolo deblu turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Michal Franěk, Tomáš Musil - Dominik Kelovský, Uladzimir Ignatik 3:6, 3:6

Tomáš Frommel a David Mrázek po prvním kole deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.
Tomáš Frommel a David Mrázek po prvním kole deblu na turnaji Futures v Ústí n. O.

4.7. 2016 1. kolo deblu turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Tomáš Frommel, David Mrázek - Pawel Cias, Piotr Lomacki 2:6, 2:6

Michal Franěk a Tomáš Musil po prvním kole deblu na turnaji Futures v Pardubicích
Michal Franěk a Tomáš Musil po prvním kole deblu na turnaji Futures v Pardubicích

4.7. 2016 1. kolo deblu turnaje Futures Ústí nad Orlicí 2016: Michal Franěk, Tomáš Musil - Dominik Kelovský, Uladzimir Ignatik 3:6, 3:6

Facebook

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.