Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

David Mrázek a Tomáš Frommel po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
David Mrázek a Tomáš Frommel po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Frommel, Mrázek - Gengel, Vocel 1:6, 1:6

Marek Jaloviec po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Jaloviec po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Marek Jaloviec - Bastian Wagner (GER) 6:1, 6:2

Vít Kopřiva po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vít Kopřiva po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vít Kopřiva - Dominik Langmajer 6:1, 6:0

Dominik Langmajer po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Dominik Langmajer po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vít Kopřiva - Dominik Langmajer 6:1, 6:0

Michal Konečný po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Michal Konečný po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Ken Oniši (JPN) - Michal Konečný 3:6, 6:4, 7:5

Antonín Štěpánek po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Antonín Štěpánek po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Jonathan Mrdiha (SWE) - Antonín Štěpánek 6:0, 6:1

Antonín Bolardt po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Antonín Bolardt po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Daniel Rabas - Antonín Bolardt 3:6, 2:6

Daniel Rabas po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Daniel Rabas po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Daniel Rabas - Antonín Bolardt 3:6, 2:6

Petr Nouza po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Petr Nouza po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Petr Nouza - Petr Hájek 5:7, 1:6

Petr Hájek po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Petr Hájek po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Petr Nouza - Petr Hájek 5:7, 1:6

Ondřej Krstev po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Ondřej Krstev po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Christian Hirschmüller (GER) - Ondřej Krstev 3:6, 6:7 (3)

Marek Gengel po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Gengel po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Andrej Glvac (SVK) - Marek Gengel 6:7 (6), 2:6

Lukáš Vejvara po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Lukáš Vejvara po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Lukáš Vejvara - Andrej Kapas (POL) 6:4, 7:5

Jan Hernych po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jan Hernych po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Thomas Statzberger (AUT) - Jan Hernych 2:6, 4:6

Antonín Štěpánek a Dominik Süč po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Antonín Štěpánek a Dominik Süč po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Štěpánek, Süč – Borsos (HUN), Heller (GER) 2:6, 6:2, 5:10

Antonín Bolardt a Jiří Vachtl po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Antonín Bolardt a Jiří Vachtl po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Bolardt, Vachtl – Cooper (GBR), Konečný 4:6, 3:6

Petr Hájek a Marek Jaloviec po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Petr Hájek a Marek Jaloviec po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Hájek, Jaloviec – Blaško (SVK), Oniši (JPN) 6:1, 6:3

David Škoch a Petr Nouza po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
David Škoch a Petr Nouza po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Glvač, Košec (oba SVK) – Nouza, Škoch 3:6, 2:6

Matěj Vocel po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Matěj Vocel po prohře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Dennis Novak (AUT) – Matěk Vocel 6:4, 6:4

Vít Kopřiva po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vít Kopřiva po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Kopřiva, Nema (SVK) – Chadaj, Kapas (oba POL) 2:6, 5:7

Jan Mertl po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jan Mertl po výhře v 1. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Gabor Borsos (HUN) – Jan Mertl 2:6, 7:5, 3:6

Ondřej Krstev po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Ondřej Krstev po výhře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

Finále kvalifikace turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Ondřej Krstev – Johan Jonhagen (SWE) 6:4, 6:3

Jiří Vachtl po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jiří Vachtl po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

Finále kvalifikace turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vitalij Sačko (UKR) – Jiří Vachtl 6:3, 5:7, 6:4

Marek Řeháček po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Řeháček po prohře ve finále kvalifikace na turnaji Futures v Ústí n. O.

Finále kvalifikace turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Marek Řeháček – Petr Nouza 6:2, 4:6, 6:7(4)

Facebook

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.