Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Marek Jaloviec po prohře ve finále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Jaloviec po prohře ve finále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Finále turnaje ITF kategorie Futures v Ústí nad Orlicí: Marek Jaloviec (CZE) - Jonathan Mridha (SWE) 3:6, 4:6.

Marek Gengel a Matěj Vocel po výhře ve finále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Gengel a Matěj Vocel po výhře ve finále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

Finále čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Novak, Statzberger (AUT) - Gengel Vocel 7:6 (3), 1:6, 14:16

Vít Kopřiva po prohře v semifinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vít Kopřiva po prohře v semifinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Semifinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vít Kopřiva - Jonathan Mridha (SWE) 6:1, 2:6, 3:6

Marek Jaloviec po výhře v semifinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Jaloviec po výhře v semifinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Semifinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Marek Jaloviec - Dennis Novak (AUT) 6:1, 6:4

Matěj Vocel a Marek Gengel po výhře v semifinále na turnaji Futures v Ústí nad Orlicí
Matěj Vocel a Marek Gengel po výhře v semifinále na turnaji Futures v Ústí nad Orlicí

Semifinále čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Nouza, Škoch - Gengel, Vocel 5:7, 3:6.

David Škoch a Petr Nouza po prohře v semifinále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
David Škoch a Petr Nouza po prohře v semifinále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

Semifinále čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Nouza, Škoch - Gengel, Vocel 5:7, 3:6

Jan Mertl po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jan Mertl po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vít Kopřiva - Jan Mertl 6:4, 6:4

Vít Kopřiva po výhře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vít Kopřiva po výhře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vít Kopřiva - Jan Mertl 6:4, 6:4

Marek Jaloviec po výhře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Jaloviec po výhře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Marek Jaloviec - Marek Gengel 7:6(8), 6:3

Marek Gengel po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Gengel po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Marek Jaloviec - Marek Gengel 7:6(8), 6:3

Ondřej Krstev po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.
Ondřej Krstev po prohře ve čtvrtfinále na turnaji Futures v Ústí n. O.

Čtvrtfinále turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Ondřej Krstev - Jonathan Mridha (SWE) 3:6, 4:6

Ondřej Krstev po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Ondřej Krstev po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Jan Hernych – Ondřej Krstev 3:6, 4:6

Vít Kopřiva po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Vít Kopřiva po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Vít Kopřiva – Martin Blaško (SVK) 6:1 skreč Blaško

Marek Jaloviec po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Jaloviec po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Marek Jaloviec – Rio Noguči (JPN) 6:1, 6:2

Marek Gengel a Matěj Vocel po výhře ve čtvrtfinále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Gengel a Matěj Vocel po výhře ve čtvrtfinále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

Čtvrtfinále čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Mertl, Vejvara – Gengel, Vocel 1:6, 1:6

Jan Mertl po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jan Mertl po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Antonín Bolardt – Jan Mertl 6:3, 5:7, 3:6

David Škoch a Petr Nouza po výhře ve čtvrtfinále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
David Škoch a Petr Nouza po výhře ve čtvrtfinále čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

Čtvrtfinále čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Cooper (GBR), Konečný – Nouza, Škoch 2:6, 1:6

Antonín Bolardt po prohře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Antonín Bolardt po prohře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Antonín Bolardt – Jan Mertl 6:3, 5:7, 3:6

Petr Hájek po prohře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Petr Hájek po prohře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Petr Hájek – Marek Gengel 0:6, 3:6

Lukáš Vejvara po prohře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Lukáš Vejvara po prohře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Jan Poskocil (AUT) – Lukáš Vejvara 6:0, 6:3

Marek Gengel po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Gengel po výhře ve 2. kole na turnaji Futures v Ústí n. O.

2. kolo turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Petr Hájek – Marek Gengel 0:6, 3:6

Daniel Pátý a Jan Valenta po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Daniel Pátý a Jan Valenta po prohře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Mertl, Vejvara - Pátý, Valenta 7:6 (3), 6:1

Jan Mertl a Lukáš Vejvara po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Jan Mertl a Lukáš Vejvara po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Mertl, Vejvara - Pátý, Valenta 7:6 (3), 6:1

Marek Gengel a Matěj Vocel po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.
Marek Gengel a Matěj Vocel po výhře v 1. kole čtyřhry na turnaji Futures v Ústí n. O.

1. kolo čtyřhry turnaje Futures v Ústí nad Orlicí: Frommel, Mrázek - Gengel, Vocel 1:6, 1:6

Facebook

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.