Menu

415px-Logo Rieter.svg     itf-logo-transparent

Petr Michnev po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Pardubicích
Petr Michnev po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Pardubicích

27.6. 2016 1. kolo turnaje Futures Pardubice 2016: Petr Michnev - Artem Smirnov 6:4, 6:2

Daniel Rabas po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Pardubicích
Daniel Rabas po prohře v prvním kole na turnaji Futures v Pardubicích

27.6. 2016 1. kolo turnaje Futures Pardubice 2016: Daniel Rabas - Máté Valkusz 4:6, 3:6

Matěj Vocel a Filip Duda po třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Matěj Vocel a Filip Duda po třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Matěj Vocel - Filip Duda 6:3, 6:2

Uladzimir Ignatik po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Pardubicích
Uladzimir Ignatik po výhře v prvním kole na turnaji Futures v Pardubicích

27.6. 2016 1. kolo turnaje Futures Pardubice 2016: Uladzimir Ignatik - František Pechala 6:0, 6:0

Roman Jebavý po prohře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Roman Jebavý po prohře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Roman Jebavý - Orlando Luz 2:6, 6:4, 1:6

Michal Bíško po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Michal Bíško po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Michal Bíško - Ricardo Urzua-Rivera 6:4, 6:1

Lukáš Vejvara po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Lukáš Vejvara po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Pavel Nejedlý - Lukáš Vejvara 4:6, 6:7

Vitalij Sačko po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Vitalij Sačko po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Vitalij Sačko - Jan Blecha 6:4, 6:3

Jan Blecha po prohře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Jan Blecha po prohře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Jan Blecha - Vitalij Sačko 4:6, 3:6

Vít Kopřiva po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Vít Kopřiva po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Vít Kopřiva - Nikolaj Katič 6:0, 6:1

František Pechala po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
František Pechala po výhře ve třetím kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

26.6. 2016 3. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: František Pechala - Dominik Recek 6:2, 1:1skreč

Vít Kopřiva po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Vít Kopřiva po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Vít Kopřiva - Matias Howells 6:1, 6:0

Josef Vágner po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Josef Vágner po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Josef Vágner - Grigory Potěmkin 3:6, 6:2, 3:0 skreč

Roman Jebavý po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Roman Jebavý po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Roman Jebavý - Bastian Parada 6:1, 6:1

František Pechala po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
František Pechala po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: František Pechala - Georgij Malyšev 6:0, 1:6, 6:3

Daniel Janko po prohře ve druhém kole na turnaji Futures v Pardubicích
Daniel Janko po prohře ve druhém kole na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Daniel Janko - Filip Duda - 2:6, 1:6

Filip Duda po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Filip Duda po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Filip Duda - Daniel Janko 6:2, 6:1

Pavel Nejedlý po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Pavel Nejedlý po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Pavel Nejedlý - František Polánka 6:3, 6:2

František Polánka po prohře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
František Polánka po prohře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: František Polánka - Pavel Nejedlý 3:6, 2:6

Lukáš Vejvara po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Lukáš Vejvara po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Lukáš Vejvara - Peter Mick 6:3, 6:2

Michal Bíško po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Michal Bíško po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Michal Bíško - Pedro Ortega 6:3, 6:2

Matěj Vocel po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Matěj Vocel po výhře ve druhém kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 2. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Matěj Vocel - Gianluca Acquaroli 6:2, 6:1

Roman Jebavý po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
Roman Jebavý po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: Roman Jebavý - Patrik Néma 6:3, 6:3

František Polánka po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích
František Polánka po výhře v prvním kole kvalifikace na turnaji Futures v Pardubicích

25.6. 2016 1. kolo kvalifikace turnaje Futures Pardubice 2016: František Polánka - Adam Blecha 7:6, 6:2

Facebook

Facebook

Pořadatel v Ústí nad Orlicí

logo-vertical-vanekagencyVANĚK AGENCY
Mgr.Vladimír Vaněk
SNP 603, 500 03 Hradec Králové
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vanek-agency.cz


logo TKUO

Partner pořadatele
TENISOVÝ KLUB
 Ústí nad Orlicí, o.s.
V Lukách 276, 562 01 Ústí nad Orlicí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | Tel: +420 602 472 374

Pořadatel v Pardubicích

logo-dae-servicesDAE Services s.r.o. 
Eva Nováková, MBA
Smilova 103, 530 02 Pardubice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.daeservices.cz


Partner pořadatele
LTC Pardubice
Labská 15, 530 02 Pardubice
tel. 777 341 301 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.